Sjednica Skupštine Ljekarske komore Crne Gore zakazana je za 15. mart 2018. godine.

Na toj sjednici donijeće se Prijedlog Statuta LJKCG i Prijedlog Pravilnika o postupku izdavanja, obnavljanja, odnosno oduzimanja licence za rad doktora medicine.

Nakon usaglašavanja akata koje će donijeti Skupština Ljekarske komore Crne Gore sa odredbama Zakona o zdravstvenoj zaštiti, stvoriće se uslovi za početak izdavanja licenci za rad doktorima medicine. Na taj način naš rad vratiće se u okvire zakona naše zemlje.

Sjednica Skupština će se održati u skupštinskoj sali u novim prostorijama Ljekarske komore Crne Gore sa početkom u 12,00 sati.

Materijal za sjednicu biće proslijeđen delegatima Skupštine LJKCG deset dana prije održavanja iste, u skladu sa Statutom i Poslovnikom o radu Skupštine LJKCG.